telefonista

Řekni, co si myslíš!

Zaregistruj se a během okamžiku se zapoj do vylepšování světa kolem sebe. Díky přehlednému třídění podle kategorií, nebo podle kraje, dej vědět svůj názor v oblastech, které Tě skutečně zajímají!

 

 

Phoenix se za Tebe postará o okamžitou prezentaci Tvých názorů v partnerských médiích..

 

přihlásit se

 

nová registrace

telefonista

Naslouchej druhým!

Kdo chce být úspěšný, potřebuje dobré informace.

Pokud je to možné, proč se prostě nezeptat a nezjistit bezprostředně, téměř v reálném čase, unikátní zpětnou vazbu souboru, odpovídajícího požadovanému kvótnímu výběru.

 

Rozsah on-line panelu umožňuje oslovení skupiny a následného výběru respondentů jak náhodným, tak kvótním výběrem, včetně vázaného kvótního výběru. Ověření dat probíhá metodou simultánní triangulace.

 

další info

telefonista

Chtěj více a lépe!

Phoenix research zajistí kvalitativní i kvantitativní výzkumy včetně jejich prezentace v médiích za spolupráce třetích stran.

 

Primární i sekundární data jsou získávána pomocí mash-up aplikace, využívající databáze, které v reálném čase pokrývají potřeby průzkumných panelů, vyplývajících z potřeb zadání jednotlivých výzkumů.

 

další info

telefonista

Phoenix jako záruka kvality

Phoenix se řídí platnou legislativou, zejména zákony 110/2019 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů a 480/2004 Sb. v platném znění o některých službách informačních společností.

 

Phoenix ctí odbornou a analytickou metodiku zahraničních agentur PewResearchCenter, 3Q global a anglosasko-německé AMR, kterými se inspiroval.

Přidej se k těm nejlepším!

 

další info

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace