Pro zadavatele

rychlost

Rychlost

Phoenix research pracuje na síti. Pro výzkumy používáme primárně on-line metodu, která zajišťuje rychlé odpovědi na Vaše otázky. Jsme tak schopni dodat analýzu výsledků ve velmi krátkém období. Oproti jiným metodám tak můžete dostat přehled během 14 dní od zadání průzkumu.

kvalita

Kvalita

Phoenix research má přístup k široké databázi, která v tuto chvíli čítá desítky tisíc ověřených uživatelů. Veškeré průzkumy jsou konzultovány se zkušenými sociology a politology. Ve Phoenix research jsme se inspirovali a veškeré metody konzultovali se zahraničními společnostmi, které mají na trhu výzkumů dlouholeté zkušenosti.

zacílení

Zacílení

Phoenix research má díky své široké databázi možnost cílit jednotlivé průzkumy dle různých skupin, takzvaných kvót. Respondenti se dají třídit dle věku, pohlaví, vzdělání, místa bydliště a podobně. Díky tomu jsme schopni zpracovat průzkumy s jakýmkoliv zadáním.

e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace